Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

 

Úvodní stránka » Kontakt a návštěvní kniha » Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Toto je veřejná kniha návštěv. Zde nám můžete zanechat vzkaz, připomínku, poznámku či námět o tom, co by Vás zajímalo jako obsah kurzu, o čem byste se chtěli dozvědět více apod. Komentáře týkající se jednotlivých článků pište prosím do diskuze pod článkem.

Rádi uvítáme také vaše náměty na místa pořádání seminářů mimo Prahu. Pokud víte o ladném, klidném místě s možností ubytování pro větší skupinu lidí, s vhodným prostředím a podmínkami pro pořádání semináře (krytá přednášková místnost, rovná plocha v zeleni vhodná pro cvičení, příznivé ceny ubytování pro účastníky), dejte nám vědět.

Komentáře

[27] Karol Řezníček - karolreznicek[zavináč]seznam.cz

Dobrý den, taky Vám chceme touto cestu poděkovat za dnešní seminář 22.09..Bylo to moc příjemné, poučné a moc zajímavé. Ještě jednou díky.

Přidáno: 22.9.2012 19:44
[23] Gabina Chlopčíková - Mitote1[zavináč]seznam.cz
Srdečné díky

Jsem velmi vděčná,že jsem se mohla účasnit praktického semináře jako pacient.Jsem diabetička s mnohočetnými komplikacemi.Vaše energie a pomoc,mi otevřely nové možnosti a víru,že se můj zdravotní stav se upraví.Poklona profesoru Bai za ochotu učit a všem studentůmSmile

Přidáno: 9.4.2011 9:56
[17] Kateřina Bočková - ruzovydum[zavináč]seznam.cz
Poděkování

Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat za seminář 5.6.-7.6.09 čínská diagnostika, který byl pro mě velkým a hodnotným přínosem. A také za příjemnou energii a skvělou atmosféru, kterou dokáže pan profesor Bai a Štěpán Vyhlídka vytvořit.
děkuji a těším se na pokračování
Kateřina Bočková

Přidáno: 9.6.2009 8:31
[13] Sms na vodafone zdarma - necro[zavináč]gmail.com
Dekuji :)

Chtěl bych poděkovat, moc jste mi pomohli. Hodně štěstí do budoucna Smile

Přidáno: 24.2.2009 22:31
[12] Zuzana - suzzana[zavináč]suzzana.com
DAKUJEM!

Srdečne zdravim,

tešim sa velmi , ze vam funguje stranka. Vyzera vyborne.Smile
Som velmi vdačná za to, že mi vás Vesmír poslal do cesty. Smile a nekonečne ĎAKUJEM za to, že môžem s vašou pomocou opat realizovať svoje sny!Smile

Prajem vám veľa veľa úspechov s vašou úžasnou prácou!

S láskou, vďakou a pokorou.
Zuzana

Přidáno: 25.11.2008 1:32
[11] VL - lenthar[zavináč]euromont.cz
Poděkování

Vyjadřuji poděkování panu profesoru Bai za laskavý přístup ke studentům, panu magistru Vyhlídkovi za ochotné a vstřícné jednání a oběma pánům za vytvoření velice přátelské a uvolněné atmosféry na semináři pořádaném od 14.11.2008.

VL

Přidáno: 18.11.2008 13:30
[10] Vladislav Novák - nowak.ladas[zavináč]seznam.cz

hezky den diky moc za seminare ktere mam sanci navstevovat s vasim vedenim.myslim ze to je pro mne velika sance se necemu poradne naucit.vazne to je velky prinos a za vam jeste jednou dekuji.vladaSmileSmile

Přidáno: 16.11.2008 22:19

Nový komentář

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Při komentování se snažte zachovat alespoň určitou minimální míru slušnosti a pište pokud možno s diakritikou. Komentáře naprosto mimo mísu, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Internetové adresy začínající http://, https:// a ftp:// budou převedeny na odkazy.

Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Vyhledávání: